Met je kinderen

Streetartparcours 'Kind met inktvlekken'

Kind met inktvlekken is een verhaal over uitbuiting en onrecht, maar ook over verzet, moed en de wil om de loop van de geschiedenis te veranderen. Turnhout beleefde in de negentiende eeuw haar hoogdagen als industriestad. Met de stad van nu als decor neemt Kind met inktvlekken je terug mee naar deze bewogen periode.

Tien imposante muurschilderingen brengen de wereld van Senne tot leven in een ongezien streetartparcours. Je kunt het parcours doorlopen met een gids of audiogids.
De rondleiding is voornamelijk afgestemd op volwassenen. Voor kinderen zijn extra opdrachten voorzien in het pakket.

Meer weten over 'Kind met inktvlekken'.

 

Hosties snijden en genieten in de kruidentuin

Als jonge museumbezoeker kan je in het Begijnhofmuseum ook terecht als je wil leren hoe je een hostie snijdt. Als je geluk hebt mag je het zelfs eens proberen!

Voor wie liever buiten vertoeft, is er ook de gezellige kruidentuin van het museum. Verken er naar hartenlust de verschillende geuren van de kruiden of geniet er van de rust aan het fonteintje.